Zastávky "U Křížku" konečné vyúčtování

zastávky smlouvy

Již cca měsíc používáme k spokojenosti nové zastávky na východním okraji obce. Teprve však v průběhu června došlo k dohodě s dodavatelem ohledně celkové ceny díla. Celkové vyúčtování investiční akce tímto překládáváme našim občanům.

Celý článekKanalizace stav k 21.6.2019

kanalizace

V následující sérii článků, bychom Vás chtěli podrobněji informovat co se děje v souvislosti s výstavbou kanalizace. Po několika týdnech klidu se k nám od pondělí vrací bagry, náklaďáky a pracovníci 1.SČV.

Celý článekPozor natřeno

hřiště

Jak jste si možná všimli, naše malé hřiště prokouklo do nových svěžích barev. Je to hlavně zásluhou Marka Lojína, který se statečně pustil do opravy našeho letitého kolotoče.

Celý článekV Dlouhé Lhotě proběhla kontrola z Krajského úřadu

audit

Článek o kontrole z Krajského úřadu Středočeského kraje, který byl zaměřen na přezkoumávání hospodaření obce.

Celý článekAutobusová doprava - změny od 29.6.2019

autobus zastávky

Od soboty 29. června 2019 bude spuštěna I. etapa integrace veřejné dopravy na Příbramsku. Ta zahrnuje veškeré autobusové linky na trase Praha – Dobříš – Příbram, linku Hořovice – Příbram a také dvě linky z Příbrami do oblasti Obecnice a Sádku.

Celý článekNové hračky na dětském hřišti

hřiště

Ačkoliv máme na obecním úřadě celkem honičku kolem "dospěláckých" věcí, snažíme se nezapomínat na naše malé, menší a nejmenší.

Celý článekVolby do Evropského parlamentu 2019

volby

V neděli skončily čtyřdenní volby do Evropského parlamentu, konečné výsledky Český statistický úřad oznámil ve 23:00 SELČ, tedy poté, co se jako poslední uzavřely volební místnosti v Itálii.

Celý článekVyměňte si staré kotle na uhlí

dotace kotle

Vyměňte si staré kotle na uhlí, máte poslední příležitost využít dotací!

Celý článekNové zastávky

zastávky

Na kraji obce směrem na Obořiště na konci minulého roku vyrostly nové zastávky.

Celý článek