Nové hračky na dětském hřišti

hřiště

Ačkoliv máme na obecním úřadě celkem honičku kolem "dospěláckých" věcí, snažíme se nezapomínat na naše malé, menší a nejmenší.

Ačkoliv máme na obecním úřadě celkem honičku kolem "dospěláckých" věcí,  snažíme se nezapomínat na naše malé, menší a nejmenší.

Dnes jsme zakoupili pár hraček na pískoviště dětského hřiště. Jako odborný konzultant byl přízván k výběru těch správných hraček malý Pepa, který svědomitě vybíral a nakonec si i vystál frontu u pokladny.

Když narazíte na pěknou hračku, kterou by jste chtěli zakoupit na hřiště, určitě napište.

Pokud maminky nezaujme bagr nebo kyblíček, pracujeme na zavedení Wi-Fi zdarma i na oblast našeho velkého hřiště.  Snad se již podaří příští tyden. Máme přislíbené branky na fotbal, tak se moc těšíme.

Tak si přijdte hrát.

Vaše Karolína Marečková Laštovková